Ножиці для обрізки і догляду за газонами по краях і в важкодоступних місцях. Леза виготовлені з вуглецевої сталі, що забезпечує достатню твердість і дозволяє точну і просту різання.
- Довжина леза: 12 см
- Загальна довжина 30см
- Зоверхня леза, покрита шаром політетрафторетилену (PTFE), підвищує комфортність роботи
- 45CS вуглецева сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.39 кг |
| Длина лезвия | 120 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 45 HRC |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 291 ₴




