Ніж СИЛА "СТАНДАРТ" чудовий помічник для любителів активного відпочинку, мисливців, рибалок, та садівників.
Характеристики
Артикул 401001
Штрих код 4824041024988
Матеріал леза Вуглецева сталь 4Cr14
Товщина леза, 2мм
Довжина леза 9,5см
Загальна довжина 208мм
Руків'я Двокомпонентне обгумоване
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Страна производитель | Китай |
| Длина в сложенном состоянии | 20.8 см |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Материал лезвия | Углеродистая сталь |
| Материал ножен | Пластик |
| Материал рукоятки | Резина |
| Материал чехла | Пластик |
| Поверхность | Матовая |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 126 ₴


