Ніж СИЛА "ТУРИСТ" чудовий помічник для любителів активного відпочинку, мисливців, рибалок, та садівників.
Характеристики
Артикул 401002
Штрих код 4824041024995
Матеріал леза Нержавіюча сталь 5Cr15MoV
Товщина леза, 3 мм
Довжина леза 9 см
Загальна довжина 208мм
Руків'я Двокомпонентне обгумоване
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Страна производитель | Китай |
| Длина в сложенном состоянии | 20.8 см |
| Длина ножа | 208 мм |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Материал ножен | Пластик |
| Материал рукоятки | Резина |
| Материал чехла | Пластик |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 246 ₴


