Ніж СИЛА "ГЕОЛОГ" чудовий помічник для любителів активного відпочинку, мисливців, рибалок, та садівників.
Характеристики
Артикул 401003
Штрих код 4824041025008
Матеріал леза Нержавіюча сталь 5Cr15MoV
Товщина леза, 2,5 мм
Довжина леза 11,5 см
Загальна довжина 230мм
Руків'я Двокомпонентне обгумоване
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Страна производитель | Китай |
| Длина в сложенном состоянии | 23 см |
| Длина ножа | 230 мм |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Материал ножен | Пластик |
| Материал рукоятки | Резина |
| Материал чехла | Пластик |
| Поверхность | Матовая |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 95 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 246 ₴


