Ніж СИЛА "Путешественник" чудовий помічник для любителів активного відпочинку, мисливців, рибалок, та садівників.
Характеристики
Артикул 401004
Штрих код 4824041025015
Матеріал леза Нержавіюча сталь 5Cr15MoV
Товщина леза, 2,5 мм
Довжина леза 10 см
Загальна довжина 220мм
Руків'я Двокомпонентне обгумоване
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Страна производитель | Китай |
| Длина в сложенном состоянии | 23 см |
| Длина ножа | 220 мм |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Материал ножен | Пластик |
| Материал рукоятки | Резина |
| Материал чехла | Пластик |
| Поверхность | Матовая |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Толщина лезвия | 2.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 246 ₴


