APRO Power Tools - лінійка ріжучо-свердлильного та абразивного інструменту від виробничої компанії APRO Fixing Systems. Метою продуктової линії витратного інструменту є створення комплекскної пропозиції для майстрів, які цінують якість продукту, його властивості та безпеку при експлуатації.
КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА 125/980 (899001)
Аналог MAKITA 5030
Інструмент дуже компактний та має - єргономічний дизайн - це дозволяє зручно використовувати його в обмеженому просторі або однією рукою. Продуктивний мотор, потужністю 980W, дозволяє ефективно різати й шліфувати метал, пісковик, плитку та бетон. Подвійне покриття лаком та оптимальне налаштування двигуна продовжить термін служби інструмента.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.68 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 980 Вт |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 350 ₴





