APRO Power Tools - лінійка ріжучо-свердлильного та абразивного інструменту від виробничої компанії APRO Fixing Systems. Метою продуктової линії витратного інструменту є створення комплекскної пропозиції для майстрів, які цінують якість продукту, його властивості та безпеку при експлуатації.
КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА 125/1000 (899002)
Компактний розмір робить використання інструменту максимально зручним як однією, так і двома руками. Потужний мотор на 1000W дозволяє виконувати повний спектр робіт по шліфуванню та нарізці матеріалів. Додаткове пилозахисне подвійне покриття лаком частин двигуна зменшує скупчення пилу та дозволяє довше зберегти інструмент в робочому стані.
УВАГА! Відеогляд зроблено на іншу модель КШМ, але з нього видно наскільки якісно виконана збірка електроінструменту APRO.
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 563 ₴






