APRO Power Tools - лінійка ріжучо-свердлильного та абразивного інструменту від виробничої компанії APRO Fixing Systems. Метою продуктової линії витратного інструменту є створення комплекскної пропозиції для майстрів, які цінують якість продукту, його властивості та безпеку при експлуатації.
КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА 125/1450 (899010)
Ефективна комплектація частин та вузлів, надала можливість встановити потужний мотор на 1450W, що дозволяє передавати на шліувальні та відрізні диски максимальне зусилля та працювати з найтвердішими матеріалами(граніт, бетон, залізобетон тощо). Зручне руків'я дозволяє виконувати роботу максимально точно, а подвійне покриття лаком деталей мотора подовжує термін використання інструменту .
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 899 ₴






