APRO Power Tools - лінійка ріжучо-свердлильного та абразивного інструменту від виробничої компанії APRO Fixing Systems. Метою продуктової линії витратного інструменту є створення комплекскної пропозиції для майстрів, які цінують якість продукту, його властивості та безпеку при експлуатації.
КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА 180/2300 ПКРМ (899014)
Завдяки раціональному використанню внутрішнього простору інструмента, його вдалося зробити максимально легким, компактним та надійним. У поєднанні з потужним мотором 2300W оператор може впоратись з будь-яким поставленим завданням з обробки матеріалу. Зручне руків'я дозволяє легко керувати та виконувати роботу максимально швидко, точно із найвищим КПД. Частини двигуна вкриті подвійним шаром лаку, зменшуючи скупчення пилу і дозволяє подовжити термін експлуатації.
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 3 555 ₴




