APRO Power Tools - лінійка ріжучо-свердлильного та абразивного інструменту від виробничої компанії APRO Fixing Systems. Метою продуктової линії витратного інструменту є створення комплекскної пропозиції для майстрів, які цінують якість продукту, його властивості та безпеку при експлуатації.
КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА 230/2300 ПКРМ (899016)
Надійне та зручне поворотне руків'я надає можливість точно та комфортно використовуати інструмент, плавний пуск плавність на початку роботи. Потужний мотор на 2300W дозволяє успішно виконувати найважчу роботу по зачистці, шліфуванні та різки твердих матеріалів, таких як залізобетон, граніт тощо. Мотор вкрито подвійним шаром лаку, що забезпечує тривалий термін служби та зниження абразивного впливу пилу на деталі інструменту. Інструмент має функцію захисту від мимовольного пуску.
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
- Цена: 3 609 ₴




