APRO Power Tools - лінійка ріжучо-свердлильного та абразивного інструменту від виробничої компанії APRO Fixing Systems. Метою продуктової линії витратного інструменту є створення комплекскної пропозиції для майстрів, які цінують якість продукту, його властивості та безпеку при експлуатації.
КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА 230/2300 ПКРМ (899018)
Міцний корпус, продуктивний та потужний мотор на 3000W дозволяют виконувати найважчі роботи по нарізанню, шліфовці бетону або залізобетону. Зручне руків'я надає максимальний контрольпід час роботи та дозволяє працювати максимально зручно і точно. Частини двигуна мають подвійне покриття лаком для максимізації строку служби інструмента. Інструмент має функцію захисту від мимовольного пуску
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
- Цена: 3 828 ₴




