Опис продукту
Секатори дозволяють ефективно обрізати гілки дерев та чагарників середньої товщини.
Довжина: 66см
Профільована ручка
Лезо виготовлено з марганцевої сталі (65 Мн), що забезпечує високу стійкість до стирання.
поверхня верхньої лопаті, покрита шаром політетрафторетилену (ПТФЕ), підвищує комфорт роботи.
Максимальний діаметр різання 30 мм
Оснащений антиударною "подушкою", що підвищує комфорт різання.
Вішалки на ручках
Технічні дані
Артикул 99109
EAN 5906083991097
Бренд Flo
Вага брутто (кг) 1.3330
Загальна довжина [см] 66
Максимальний діаметр різання [мм] 30
Матеріал сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.3 кг |
| Максимальный диаметр реза | 30 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 660 мм |
| Твердость режущего лезвия | 65 HRC |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴



