Складне крісло Дачне 44*52*75см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960754 |
| Вес | 2.16667 г |
| Высота | 360 см |
| Длина | 440 |
| Код | 065514 |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Розкладне крісло Дачне 44*52*75см СИЛА |
| Опції | Потужні пружини та щільна тканина. |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 18 мм |
| Размер в сложенном виде | 55х75х5 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 6 |
| Ширина | 360 |
| ШтрихКод | 4824041035496 |
Информация для заказа
- Цена: 731,46 ₴


