Стілець розкладний Павук (профіль 16мм + чохол) 50*50*80см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960752 |
| Вес | 3 г |
| Высота | 80 см |
| Длина | 800 |
| Код | 065154 |
| КомментарийСбыта | Ножки стула не грузнут в грунте. Каркас: Стальная труба Ø16мм. Ткань 600D полиэстер. Максимальная нагрузка - 120 кг |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Стілець розкладний Павук (профіль 16мм + чохол) 50*50*80см СИЛА |
| Опції | Підстаканник у підлокітнику. Чохол у комплекті. |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 16 мм |
| Размер | 50*50*80 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 8 |
| Ширина | 80 |
| ШтрихКод | 4824041033805 |
Информация для заказа
- Цена: 594,36 ₴


