Складне крісло (+ чохол) 94,5*59*93см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960753 |
| Вес | 4 г |
| Высота | 200 см |
| Длина | 1 000 |
| Код | 065155 |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Розкладне крісло (+ чохол) 94,5*59*93см СИЛА |
| Опції | Термоізольований підсклянник у підлокітнику. Регулювання поперекової підтримки та висоти підлокітників. Сітчаста кишеня збоку. Чохол у комплекті. |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 19 мм |
| Размер | 94,5*59*93 |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 4 |
| Ширина | 200 |
| ШтрихКод | 4824041033799 |
Информация для заказа
- Цена: 1 423,50 ₴


