Стілець складаний без спинки (алюмінієвий каркас Ø22мм) 40*35*45см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960750 |
| Вес | 0.6 г |
| Высота | 30 см |
| Длина | 470 |
| Діаметр профілю | 22 мм |
| Код | 065152 |
| КомментарийСбыта | Алюминиевый складной стульчик Ткань: 600D Полиэстер. Рама: Ф22 мм. Алюминиевая труба. Вес - 0,5кг. Нагрузка - 100 кг. Размеры: 40х35х45 см. |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | 600D Полиэстер |
| Материал упаковки | Поліетилен 40 мркн |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Стілець розкладний без спинки (алюмінієвий каркас Ø22мм) 40*35*45см СИЛА |
| Размер | 40*35*45см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 10 |
| Ширина | 420 |
| ШтрихКод | 4824041033812 |
Информация для заказа
- Цена: 352,62 ₴


