
Комплект УШМ (болгарка) APRO 125/1250 899006 +10 отрезных дисков, диск по дереву, бетону, щетка торцевая 75мм
2 047 ₴
- Нет в наличии
- Код: 899006+
- +380 (67) 973-75-17KS
APRO Power Tools - лінійка ріжучо-свердлильного та абразивного інструменту від виробничої компанії APRO Fixing Systems. Метою продуктової линії витратного інструменту є створення комплекскної пропозиції для майстрів, які цінують якість продукту, його властивості та безпеку при експлуатації.
КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА 125/1250 (899006)
Завдяки раціональному використанню внутрішнього простору інструмента, його вдалося зробити максимально легким, компактним та надійним. У поєднанні з потужним мотором 1250W, це надає оператору можливість впоратись з будь-яким поставленим завданням з обробки матеріалу. Зручне руків'я управління дозволяє виконувати роботу максимально швидко і точно. Частини двигуна вкриті подвійним шаром лаку, що перешкоджає скупченню пилу і дозволяє подовжити термінь експлуатації.
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
КОМПЛЕКТ:
- Угловая шлифовальная машина Болгарка APRO 125/1250 899006 1 шт
- Диск відрізний APRO 125*1,2мм 10 шт
- Диск по дереву APRO 125/24т 1 шт
- Диск по бетону APRO 125*2,2мм 1шт
- Щітка торцова APRO 75мм м14 1шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
- Цена: 2 047 ₴




