Аккумуляторная мини пила WORTH AIR KE 22-875 — це портативний інструмент для обрізки дерев та дощок. Пила має легку вагу та ергономічну форму, що забезпечує комфортну роботу. Гнучкий захисний кожух забезпечує додаткову безпеку. Підходить для використання в важкодоступних місцях при роботі в саду або в домашньому господарстві. Ідеальний помічник для точної обрізки дерев, чагарників, а також може виконати більш важкі завдання, які виконують бензопилами.
Комплектація:
- 2 ланцюга,
- 2 шини,
- 2 акумулятора,
- зарядний пристрій,
- ключ,
- викрутка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Worth Company |
| Страна производитель | Швеция |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Нет |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 595 ₴











