Акумуляторна ланцюгова пила MUSTANG STAR MTS-2250 — це портативний інструмент для обрізки дерев та дощок. Пила має легку вагу та ергономічну форму, що забезпечує комфортну роботу. Гнучкий захисний кожух забезпечує додаткову безпеку. Підходить для використання в важкодоступних місцях при роботі в саду або в домашньому господарстві. Ідеальний помічник для точної обрізки дерев, чагарників, а також може виконати більш важкі завдання, які виконують бензопилами.
Комплектація:
- 3 ланцюги,
- 2 акумулятори,
- 2 шини
- зарядний пристрій,
- ключ,
- кейс
Акумуляторна пила MUSTANG STAR MTS-2250 — це надійний помічник під час роботи у саду, на дачній ділянці чи при заготівлі дров на зиму
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Musstang |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 150 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Нет |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Праймер | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Тормоз цепи | Нет |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 3 965 ₴










