
Аккумуляторная мини пила HITMAN HT/CHS-62V8 однорукая цепная электро сучкорез
4 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: HT/CHS-62V8
- +380 (67) 973-75-17KS
Акумуляторна ланцюгова пилаHT/CHS-62V8 — це портативний інструмент для обрізки дерев та дощок. Пила має легку вагу та ергономічну форму, що забезпечує комфортну роботу. Гнучкий захисний кожух забезпечує додаткову безпеку. Підходить для використання в важкодоступних місцях при роботі в саду або в домашньому господарстві. Ідеальний помічник для точної обрізки дерев, чагарників, а також може виконати більш важкі завдання, які виконують бензопилами. Пилка має безключове натяжіння ланцюга та автоматичну подачу мастила, роблячи експлуатацію набагато комфортнішою аніж в аналогічних пилках. А шина довжиною 8"(20см) дозволяє пиляти гілки більшого діаметру.
Комплектація:
- 3 ланцюги,
- 2 акумулятори,
- 2 шини
- зарядний пристрій,
- міцний кейс
Акумуляторна пила HT/CHS-62V8 — це надійний помічник під час роботи у саду, на дачній ділянці чи при заготівлі дров на зиму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hitman |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 200 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Праймер | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Тормоз цепи | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Время заряда аккумулятора | 90 |
| Емкость аккумулятора | 4 мА/ч |
- Цена: 4 100 ₴









