Крісло розкладне Компакт (профіль 12 мм) 54х62х61см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Аналоги | 086085,086086,086089 |
| Артикул | 960759 |
| Вес | 1.5 г |
| Высота | 90 см |
| Длина | 350 |
| Код | 083724 |
| КомментарийСбыта | Тканина крісла: поліестер 600D з покриттям з ПВХ; Рама: сталева труба Ø 12 мм з порошковим покриттям; розмір у розкладеному вигляді: 54 х 62 х 61 см; навантаження: 100 кг |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Крісло розкладне Компакт (профіль 12 мм) 54х62х61см СИЛА |
| Опції | Чохол у комплекті |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 12 мм |
| Размер | 54 х 62 х 61 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 10 |
| Ширина | 110 |
| ШтрихКод | 4824041055296 |
Информация для заказа
- Цена: 839,22 ₴


