Крісло розкладне Мушля (профіль 22/19 мм) 82х34х82см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960758 |
| Вес | 3.1 г |
| Высота | 100 см |
| Длина | 760 |
| Код | 083723 |
| КомментарийСбыта | Тканина крісла: поліестер 600D з поліетиленовим покриттям; Рама: сталева труба Ø 22 мм з порошковим покриттям; розмір у розкладеному вигляді: 82 х 34 х 82 см; навантаження: 100 кг |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Крісло розкладне Мушля (профіль 22/19 мм) 82х34х82см СИЛА |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 22 мм |
| Размер | 82 х 34 х 82 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 4 |
| Ширина | 760 |
| ШтрихКод | 4824041055289 |
Информация для заказа
- Цена: 1 124,76 ₴


