
Крісло розкладне Павук (профіль 17мм + чохол) 60х51х110см з підголовником СИЛА
1 537,44 ₴
- Нет в наличии
+380 (63) 213-05-50
lifecell- +380 (67) 973-75-17KS
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кресло раскладное Паук (профиль 17мм+чехол) 60х51х110см с подголовником СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960755 |
| Вес | 4.08333 г |
| Высота | 300 см |
| Длина | 1 100 |
| Код | 083720 |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Крісло розкладне Павук (профіль 17мм + чохол) 60х51х110см з підголовником СИЛА |
| Опції | Підстаканник у підлокітнику. Підголовник. Чохол у комплекті. |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 17 мм |
| Размер | 60 х 51 х 110 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 6 |
| Ширина | 300 |
| ШтрихКод | 4824041055258 |
Информация для заказа
- Цена: 1 537,44 ₴

