Кресло раскладное Пляжное (профиль 22мм) 41х32х61см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960757 |
| Вес | 3.5 г |
| Высота | 50 см |
| Длина | 830 |
| Код | 083722 |
| КомментарийСбыта | Тканина крісла: текстиль; Рама: сталева труба Ø 22 мм з порошковим покриттям; розмір у розкладеному вигляді: 41 х 32 х 61 см; навантаження: 100 кг. |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | Текстиль |
| Найменування | Крісло розкладне Пляжне (профіль 22мм) 41х32х61см СИЛА |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 22 мм |
| Размер | 41 х 32 х 61 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 4 |
| Ширина | 180 |
| ШтрихКод | 4824041055272 |
Информация для заказа
- Цена: 923,76 ₴


