Кресло раскладное Релакс (профиль 25мм) 60х44х96см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Аналоги | 086084 |
| Артикул | 960756 |
| Вес | 6.5 г |
| Высота | 80 см |
| Длина | 1 050 |
| Код | 083721 |
| КомментарийСбыта | Тканина крісла: поліестер 600D; Рама: сталева труба Ø 25 мм з порошковим покриттям; розмір у розкладеному вигляді: 60 х 44 х 96 см; навантаження: 120 кг. |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Крісло розкладне Релакс (профіль 25мм) 60х44х96см СИЛА |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 25 мм |
| Размер | 60 х 44 х 96 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 2 |
| Ширина | 220 |
| ШтрихКод | 4824041055265 |
Информация для заказа
- Цена: 1 670,22 ₴


