Набор посуды для кемпинга 9 в 1 СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Вес | 0.32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960580 |
| Высота | 54 см |
| Длина | 180 |
| Код | 084850 |
| КомментарийСбыта | Все в одному столовому наборі¶Матеріал: харчовий пластик.¶Колір: оливково-зелений.¶Розмір: 18*13*5,4 см.¶У комплекті: ємність 600 мл, кришка 500 мл, ¶дошка з ситечком, складна чашка 200 мл, 300 мл¶чашка, ємність для приправ, ложка, виделка, ніж. |
| Краткое Наименование ИМ | Набір посуду для кемпінгу 9 в 1 |
| Кратность | 1 |
| Материал | Пищевой пластик |
| Набор | ємність 600, кришка 500мл, дошка з ситечком, складна чашка 200 та 300мл, ємність для приправ, ложка, виделка, ніж |
| Найменування | Набір посуду для кемпінгу 9 в 1 СИЛА |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1hkXeHJ86Mppzi5Sc0hpVWrHQ4VUp0SIN/view |
| Размер | 18х13х5,4 см |
| Рекомендація для магазина | 000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 24 |
| Цвет | оливково-зелений |
| Ширина | 131 |
| ШтрихКод | 4824041058969 |
Информация для заказа
- Цена: 273,06 ₴


