
Стілець розкладний без спинки (стальний каркас) з термосумкою-рюкзаком Ø19 мм 28х35х43см СИЛА
655,08 ₴
- Нет в наличии
+380 (63) 213-05-50
lifecell- +380 (67) 973-75-17KS
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стілець розкладний без спинки (стальний каркас) з термосумкою-рюкзаком Ø19 мм 28х35х43см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960768 |
| Вес | 1.4 г |
| Высота | 40 см |
| Длина | 540 |
| Код | 083726 |
| КомментарийСбыта | Тканина крісла: поліестер 600D з покриттям з ПВХ; Рама: сталева труба Ø 19 мм з порошковим покриттям; розмір у розкладеному вигляді: 28 х 35 х 43 см; навантаження: 100 кг Термосумка має формат рюкзака Ніжки стулу не грузнуть у грунті |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер з покриттям з ПВХ |
| Найменування | Стілець розкладний без спинки (стальний каркас) з термосумкою-рюкзаком Ø19 мм 28х35х43см СИЛА |
| Опції | З Терморюкзаком |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 19 мм |
| Размер | 28 х 35 х 43 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 10 |
| Ширина | 360 |
| ШтрихКод | 4824041055319 |
Информация для заказа
- Цена: 655,08 ₴

