
Холодильник термоелектричний 30л TCR-30L DC/АС 12-24/220-240/100-120В 60Вт СИЛА
5 636,28 ₴
- Нет в наличии
+380 (63) 213-05-50
lifecell- +380 (67) 973-75-17KS
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильник термоэлектрический 30л TCR-30L DC/АС 12-24/220-240/100-120В 60Вт СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960540 |
| Вес | 8 г |
| Высота | 410 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 620 |
| Код | 084515 |
| Кратность | 1 |
| Найменування | Холодильник термоелектричний 30л TCR-30L DC/АС 12/220-240В 60Вт СИЛА |
| Питание | 12/220 В |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1nzFaeeBR6YACgo5cqxLDhHNTN5A9gZWN/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1JRuYcpT8AnKLCzaXt25mN7OAGXAaURMl/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1btf6DekechaA4o19fe6bzT-y8qhhCHJK/view |
| Рабочий объем | 30 л |
| Режимы работы | Охолодження, нагрів |
| Рекомендація для магазина | 000000009,000000013,000000014,000000015,000000016 |
| Розмір морозильної камери | 41,8 х 25,2 х 27,1 см |
| Споживна потужність | 60 Вт ± 10% |
| Температура нагрева | 50-65 ℃ |
| Температура охолодження | 20-24 ℃ нижче температури навколишнього середовища (25 ℃) |
| Тип | Термоелектричний |
| Упаковка | 1 |
| Ширина | 370 |
| ШтрихКод | 4824041058167 |
Информация для заказа
- Цена: 5 636,28 ₴

