Шезлонг раскладной (профиль 25мм) 179х60х88см СИЛА
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Актуальность | Да |
| Артикул | 960766 |
| Вес | 4.7 г |
| Длина | 990 |
| Код | 079113 |
| Кратность | 1 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Шезлонг розкладний (профіль 25мм) 179х60х88см СИЛА |
| Опції | Два положення. Підголовник у комплекті |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 19-38 мм |
| Размер | 179 х 60 х 88 см |
| Размер в сложенном виде | 93 х 15 х 69 см |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000008,000000013,000000014,000000015 |
| Упаковка | 1 |
| Ширина | 600 |
| ШтрихКод | 4824041048526 |
Информация для заказа
- Цена: 1 389,66 ₴


