
Аккумуляторная мини пила KRAFTECH KT-BCHS38-BQ однорукая цепная электро
1 236 ₴
- Нет в наличии
- Код: KT-BCHS38-BQ
+380 (63) 213-05-50
lifecell- +380 (67) 973-75-17KS
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторна ланцюгова пилаKRAFTECH KT-BCHS38-BQ — це портативний інструмент для обрізки дерев та дощок. Пила має легку вагу та ергономічну форму, що забезпечує комфортну роботу. Гнучкий захисний кожух забезпечує додаткову безпеку. Підходить для використання в важкодоступних місцях при роботі в саду або в домашньому господарстві. Ідеальний помічник для точної обрізки дерев, чагарників, а також може виконати більш важкі завдання, які виконують бензопилами.
Комплектація:
- 1 ланцюг,
- 1 акумулятор,
- 1 шинF
- зарядний пристрій,
- ключ,
Акумуляторна пила KRAFTECH KT-BCHS38-BQ — це надійний помічник під час ремонту або будівництва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KraftTech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 100 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Легкий запуск | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Время заряда аккумулятора | 60 |
| Емкость аккумулятора | 2 мА/ч |
Информация для заказа
- Цена: 1 236 ₴








